Nové bývanie v centre

Predstavujeme Vám projekt novej obytnej zóny, ktorý ponúka v centre Spišskej Novej Vsi komfortné bývanie s praktickou dispozíciou priestranných nízkoenergetických bytov. Ideálne miesto s jedinečnou polohou pre Vašu rodinu priamo v centre diania, v ktorého tesnej blízkosti sú športové ihriská, letné kúpalisko, nákupné centrá, oddychový park so zoologickou záhradou a amfiteátrom, cyktistický chodník a okolie rieky Hornád, pri ktorej môžete tráviť čas s rodinou.

47 bytov
2-izbových 41 bytov
3-izbových 6 bytov

6 bytov s predzáhradou
2-izb. 11 podkrovných bytov
4 nadzemné podlažia

18 garáží
65 parkovacích miest
svetlá výška 2,9 m

detské ihrisko
výťah pre 9 osôb
30 pivníc

HISTÓRIA

 

Od začiatku 6. storočia sa v nádhernej Hornádskej kotline začali usádzať Slovania, ktorí videli, aký krásny a bohatý kraj našli. V Spišskej Novej Vsi našli najstaršie pozostatky Slovanov v lokalite Pod Kudlovcom. Postupne si osadníci nachádzali miesta pre ďalšie osady s výhodnejšou polohou blízko vodných zdrojov. Jedným z nich bolo aj miesto budúcej Iglovie.

Historicky sa naše mesto skladalo z niekoľkých osád (Brusník, Stojan, Kozma, Swanis, Šág, Paris), ktoré sa neskôr spojili do jedného celku a vytvorili slovanskú osadu Iglov. Jeho centrum bolo na juh od dnešnej Reduty, na mieste, ktoré dnes ľudia poznajú ako bývalé kasárne. Práve tu vzniká nový obytný areál Iglovia!

Vyberte si byt

Projekt

Predstavujeme Vám jedinečné rodinné bývanie v centre Spišskej Novej Vsi. S úžitkovou plochou až 180 m² sa stáva bezkonkurenčným centrom rodinného bývania. Ste v blízkosti centra, no zároveň v pokojnom ničím nerušenom prostredí.

Nový bytový dom IGLOVIA je súčasť novej obytnej zóny vyznačujúcej sa praktickými pôdorysmi bytov. Vybrať si môžete jeden zo 47 bytov, s celkovou úžitkovou plochou od 54 do 180 m², z ktorých je 41 dvojizbových a 6 trojizbových bytov. Jednotlivé byty sa vyznačujú otvorenou dispozíciou. Sučasťou je 68 parkovacích miest a 18 garáží.

Projekt IGLOVIA v centre Spišskej Novej Vsi je exkluzívny svojimi rozľahlými predzáhradami, ktoré sú súčasťou bytov. Predefinovali sme rozmer bývania v bytovom dome na moderný koncept bytov v radovej zástavbe. Tento hybrid zabezpečí komfort bývania v rodinnom dome spolu s jedinečnosťou a kompaktnosťou prostredia, ktoré ponúka bytový dom. Rozľahlé predzáhrady má k dispozícii 6 bytov, ktoré sa nachádzajú na prízemí s orientáciou SZ. Majú rozlohu od 85 m² do 103 m².

Na 1., 2. a 3. nadzemnom podlaží sa usporiadanie bytov na chodbách, ako aj ich dispozície opakujú. Podkrovie je dispozične riešené podobne. V ňom sa nachádza 11 2-izbových bytov. Na každom podlaží sa nachádza spolu 10 bytov 2-izbových a 2 byty 3-izbové. Z toho sú 4 byty orientované na JV, 4 byty sú orientované na JZ, 2 rohové sú orientované na JV a SV, ďalšie 2 rohové byty sú orientované na SV a SZ.Byty, ktoré sa nachádzajú na prízemí, orientoavné na SZ, majú plynulý prechod na veľkú terasu a oplotenú záhradu.

 

47 bytov
2-izbových 41 bytov
3-izbových 6 bytov

6 bytov s predzáhradou
2-izb. 11 podkrovných bytov
4 nadzemné podlažia

18 garáží
65 parkovacích miest
svetlá výška 2,9 m

detské ihrisko
výťah pre 9 osôb
30 pivníc

 

MAPA LOKALITY