Nové bývanie v centre

Predstavujeme Vám projekt novej obytnej zóny, ktorý ponúka v centre Spišskej Novej Vsi komfortné bývanie s praktickou dispozíciou priestranných nízkoenergetických bytov. Ideálne miesto s jedinečnou polohou pre Vašu rodinu priamo v centre diania, v ktorého tesnej blízkosti sú športové ihriská, letné kúpalisko, nákupné centrá, oddychový park so zoologickou záhradou a amfiteátrom, cyktistický chodník a okolie rieky Hornád, pri ktorej môžete tráviť čas s rodinou.

47 bytov
2-izbových 41 bytov
3-izbových 6 bytov

6 bytov s predzáhradou
2-izb. 11 podkrovných bytov
4 nadzemné podlažia

18 garáží
65 parkovacích miest
svetlá výška 2,9 m

detské ihrisko
výťah pre 9 osôb
30 pivníc

HISTÓRIA

 

Od začiatku 6. storočia sa v nádhernej Hornádskej kotline začali usádzať Slovania, ktorí videli, aký krásny a bohatý kraj našli. V Spišskej Novej Vsi našli najstaršie pozostatky Slovanov v lokalite Pod Kudlovcom. Postupne si osadníci nachádzali miesta pre ďalšie osady s výhodnejšou polohou blízko vodných zdrojov. Jedným z nich bolo aj miesto budúcej Iglovie.

Historicky sa naše mesto skladalo z niekoľkých osád (Brusník, Stojan, Kozma, Swanis, Šág, Paris), ktoré sa neskôr spojili do jedného celku a vytvorili slovanskú osadu Iglov. Jeho centrum bolo na juh od dnešnej Reduty, na mieste, ktoré dnes ľudia poznajú ako bývalé kasárne. Práve tu vzniká nový obytný areál Iglovia!

Vyberte si byt

Kontakt

Lenka Bednarčíková
Tel.: +421 904 252 131
Email: predaj@iglovia.sk

Vladimír Šugarek
Tel.: +421 904 254 697
Email: hypoteky@iglovia.sk

KONTAKTNÉ MIESTO
Duklianska 1371/29
052 01 Spišská Nová Ves
Tel.: +421 904 252 131
E-mail: predaj@iglovia.sk

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Vaše meno
Váš email
Vaša správa

MAPA LOKALITY